mLeasing
Rozwijamy się dla Państwa. Realizując nasze strategiczne cele biznesowe, wdrażamy nowe usługi, powiększając zarówno ofertę, ale i jakość świadczonych przez nas usług. Miło nam poinformować o kolejnej usłudze van der Car w portfolio. 

Van der Car Rent. Optymalna oferta wynajmu

 
VDC Rent to nowe otwarcie w zakresie usług wynajmu samochodów, oferujące wyjątkowe pakiety usług dla klientów decydujących się na wynajem samochodu. Oferta VDC Rent kierowana jest to wszystkich kierowców i firm ceniących swój czas i płynną niezakłóconą ciągłość usług. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam przygotować ofertę stanowiącą wyjątkowe połączenie najwyższych standardów obsługi klienta z efektywnością usług stale przez nas rozwijanych. Dla Klienta oznacza to przede wszystkim przewidywalność usługi, możliwość elastycznego planowania wydatków oraz pełne zaufanie do dostawcy. VDC Rent to to oferta dla Klientów indywidualnych, firm i operatorów flot. Nasza pojazdy przechodzą detaliczne kontrole na każdym etapie cyklu usługi, oznacza to, że zapewniamy płynność działania i sprawność pojazdów przez minimalizację ryzyka występowania awarii.

Wynajem samochodów z korzyścią dla Klienta

 
Wynajem samochodów w ramach VDC Rent realizuje dla nas RentDrive.pl wchodzący w skład naszej grupy kapitałowej. RentDrive.pl to nasz dedykowany dział obsługi
wynajmu pojazdów. Nasi eksperci czuwają nad rezerwacjami pojazdów, dbają o park maszyn i opiekują się naszymi Klientami w trackiej realizacji usługi oraz po jej zakończeniu. Nasi Klienci zyskują dodatkową wartość usługi przy wsparciu VDC Serwis. Nasze usługi stały się całościowe, nie korzystamy z pośredników w realizacji naszych usług. Wszystkie kwestie związane z wynajęciem samochodu, jego eksploatacją, ubezpieczeniem czy terminową obsługą, realizowane są przez nasz zespół. Organizacja procesów obsługi w naszej firmie pozwala na skrócenie czasu niezbędnego do obsługi serwisowo-administracyjnej. Czas zaoszczędzony w ten sposób możemy oddać naszym Klientom i zadbać o dalszy rozwój oferty. 

VDC Rent. Wynajem samochodów RentDrive.pl

 

RentDrive.pl Wypożyczalnia i wynajem samochodów Warszawa. Samochody osobowe, SUV, kombiZapraszamy do odwiedzenia RentDrive.pl gdzie znajdują się detaliczne informacje dotyczące cen i floty pojazdów dostępnych w ofercie wynajmu. RentDrive.pl to zespół ekspertów obecny narynku  Rent a Car od 2011 roku. Działając razem pracujemy dla Państwa i nieustannie dążymy do podnoszenia atrakcyjności naszej oferty. RentDrive.pl jako część grupy VDC jest dostępny pod adresem van der Car przy ul. Prymasa Tysiąclecia 103 w Warszawie. Możecie Państwo nas łatwo znaleźć. Zapraszam do nas. Będzie nam niezmiernie miło przyjąć Państwa w naszej siedzibie pod obecnym adresem.


Zachęcamy do skorzystania z naszych usług na RentDrive.pl Zapraszamy. Zespół van der Car
Szybki kontakt Szybki kontakt